Mare Nostrum Apart Otel Kaş

Kaş'ın Merkezinde Ev Rahatlığında Apart Otel

Akdeniz´in nevi şahsına münhasır kasabası Kaş´ta yeni bir tatil anlayışı. . .

Mare Nostrum Apart Otel Kaş’ta; tam donanımlı mutfağa, yemek ve oturma alanlarına sahip dairelerimiz ile ev rahatlığında bir tatil sunuyoruz.

Kaş´ın merkezinde konumlanmış butik otelimizde, doğal malzemelerle donatılmış, her biri avluya açılan dairelerimizle Geleneksel Akdeniz Mimarisi´nin çağdaş bir yorumu olan binamızda hizmet veriyoruz.

Oda servisi, housekeeping, resepsiyon hizmetlerinin sağlandığı otelimizde,  apart dairelere ek olarak iki kişilik odalarımız da mevcut. Her sabah kahvaltının hazırlandığı keyifli avlumuzda ayrıca gün içinde içecek servisi yapan küçük bir barımız da bulunmaktadır.

Mare Nostrum Otel Kaş'ta konaklarken Kaş’taki tüm aktivitelere yakın olacaksınız; Kaş Cumhuriyet Meydanı’na, restoranlara ve eğlence mekanlarına 400 metre, plajlara 350 metre, süpermarketlere 100 metre, Kaş Otagarı´na ise sadece 200 metre mesafedeyiz.

Kaş'ta görüşmek dileği ile...

#Keşfet

Apart Dairelerimiz ve Odalarımız

Çift kişilik oda seçeneklerimizin yanı sıra, çocuklu aileler ve arkadaş gruplarına uygun 1+1 veya 2+1 apart dairelerimizle, Kaş tatilinizin bir parçası olmaktan mutluluk duyacağız!

Gözat

Mavilim Plaj

Mare Nostrum Apart'ta konaklarken, dileyen misafirlerimiz Çukurbağ Yarımadası'nda yer alan kardeş otelimiz Mavilim Otel'in plajından giriş ücreti ödemeksizin faydalanabilirler.

Gözat

Mavilim Restoran

Akdeniz'in Özel Lezzetleri...

Mare Nostrum Apart'ta konaklarken, dileyen misafirlerimiz Çukurbağ Yarımadası'nda yer alan kardeş otelimiz Mavilim Otel restoranından faydalanabilirler.

Gözat

© 2019 Mare Nostrum Apart Otel - Tüm Hakları Saklıdır